Zwierzyniec
Życzenia
Życzenia Drukuj
środa, 14 października 2020 06:10
"Nauczyciele są dla społeczeństw trampoliną do lepszego jutra. Kiedy są pełni pasji i energii, dostrzegą talenty w uczniach, będą ich wspierać i ciągnąć w górę, a wtedy może narodzić się siła, która pchnie świat do przodu."
O. Tokarczuk

 

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Pedagogom, Pracownikom oświaty składamy serdeczne podziękowania za Wasz wychowawczy i dydaktyczny trud.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą dla Was radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży, w tym szczególnie trudnym czasie.
Życzymy Państwu, aby niełatwa misja Nauczyciela, Pedagoga, Wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość. Dziękujemy za oddanie dla Uczniów i Rodziców, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie.
Wszystkim Państwu pracującym w szkole i przedszkolach oraz Emerytom życzymy wszelkiej pomyślności i zdrowia, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności oraz powodzenia w życiu osobistym.

 

Burmistrz Zwierzyńca

Urszula Anna Kolman

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Zwierzyńcu

Wiesław Droździel

 

 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie