Zwierzyniec
Zdrowym i aktywnym być
Zdrowym i aktywnym być Drukuj
środa, 07 października 2020 06:31

Centrum kultury w Zwierzyńcu będzie od października swoistym centrum i aktywności. Działające przy tej placówce Stowarzyszenie Et Cetera rozpoczyna cykl bezpłatnych zajęć, przygotowanych w ramach projektu "Zdrowi i aktywni mieszkańcy gminy Zwierzyniec".

W czwartek 1 października o 18.00 rozpocznie się pierwsze spotkanie pod hasłem "Kobieta aktywna 60+, ale mogą w nim wziąć udział także młodsze panie, które nie chcą wykonywać zbyt intensywnych ćwiczeń. Godzinę później, czyli o 19.00 są planowane zajęcia aerobiku, a w piątek 2 października o 17.00 odbędą się pierwsze zajęcia fitness.
- Pierwotnie planowaliśmy, że cały cykl rozpocznie się w czerwcu, ale ze względu na pandemię koronawirusa musieliśmy przesunąć ten termin. Miesiące wakacyjne nie są najlepszym czasem na realizację takiego pomysłu, dlatego ruszamy teraz. Podobne zajęcia, organizowane przez centrum kultury cieszyły się dość dużym zainteresowanie, ale teraz są bezpłatne, ponieważ stowarzyszenie pozyskało na ten cel pieniądze z funduszy unijnych - mówią autorzy projektu.

 

Spotkania będą się odbywać w poniedziałki, środy, czwartki i piątki przez ponad osiem miesięcy w sali Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu, które jest partnerem Stowarzyszenia Et Cetera.
Projekt "Zdrowi i aktywni mieszkańcy Gminy Zwierzyniec" będzie realizowany w ramach programu "Promocja zdrowego stylu życia oraz wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców obszaru LGD Nasze Roztocze", współfinansowanego ze środków unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

oficjalny_sport_dofinansowane

 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie