Zwierzyniec
Informacja
Informacja Drukuj
wtorek, 22 września 2020 11:23

„Program współpracy Gminy Zwierzyniec z podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok.”

Urząd Miejski w Zwierzyńcu przedstawia do konsultacji społecznych projekt Programu współpracy Gminy Zwierzyniec z podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok

Program dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej, zakładka Ogłoszenia/2020, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego - www.zwierzyniec.info.pl, zakładka Organizacje pozarządowe, Aktualności, oraz w wersji drukowanej na tablicy ogłoszeń Urządu Miejskiego w Zwierzyńcu ul. Rynek 1, 22-470 Zwierzyniec.

Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie od dnia 22 września 2020 r. do dnia 06 października 2020 r. Ewentualne uwagi oraz opinie dotyczące ww. programu należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warunkiem udziału w konsultacjach organizacji pozarządowej jest podanie nazwy organizacji, osób uprawnionych do reprezentowania, danych rejestrowych oraz imienia i nazwiska osoby wypowiadającej się w imieniu organizacji.

Pełna treść ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu. Kliknij tutaj.

 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie